Meny
MENU

Vi hjelper deg og din bedrift med kvalitetsprodukter til alle anledninger.

 Ta kontakt for avtale med en av våre selgere i ditt distrikt! Velkommen til vårt showroom for Hadeland Glassverk / Porsgrunds Porselænsfabrik på Billingstad. Besøksadresse: Pustutveien 18. 1392 Billingstad. Ring oss gjerne: +47 410 40 004 eller send en mail til: post@hadelandporsgrund.no

Kathrine Spæren
Salgsdirektør
kathrine.spaeren@porsgrund.com
Mob: 913 22 057
Oslo/Akershus

Tone Grønvold
tone.gronvold@porsgrund.com
Mob: 90 12 18 02
Oslo/Akershus

Marion Russdal-Hamre
Salgs- og markedskoordinator
marion.russdal-hamre@porsgrund.com
Mob: 410 40 708
Oslo/Akershus

Baard Andre Kolflaath
baard.kolflaath@porsgrund.com
Mob: 907 80 249
B2B Analysesjef

Anne Westrum Jensen
anne.westrum.jensen@porsgrund.com
Mob: 410 40 535
Hordaland/Vestfold

Brit Rusten
britr@hadeland-glassverk.no
Mob: 930 69 367
Hordaland/Møre og Romsdal

Elisabeth Kirkenes
ek@porsgrund.com
Mob: 909 77 899
Hordaland/Telemark

Geir Hay
geir.hay@porsgrund.com
Mob: 410 40 882
Finnmark/Nordland/Troms

Jan Erik Sørumshagen
janerik.sorumshagen@hadeland-glassverk.no
Mob: 954 04 056
Oppland/Belysning/Utsmykking

Kine R. Lien
kine.lien@hadeland-glassverk.no
Mob: 410 40 520
Aust/Vest-Agder/Hedmark

Eric Jones
eric.jones@porsgrund.com
Mob: 928 70 738
Østfold/Aust-Agder

Turi Aastveit
turi.aastveit@porsgrund.com
Mob: 410 40 187
Buskerud/Vestfold

Ole Solum
ole.solum@porsgrund.com
Mob: 911 74 812
Horeca Markedet

Siw Huse
siw.huse@porsgrund.com
Mob: 911 48 728
Finnmark/Svalbard/Troms/Møre og Romsdal

Thomas Amundsen
thomas.amundsen@porsgrund.com
Mob: 410 40 504
Nord- og Sør Trøndelag/Anbud

Våre fornøyde kunder!

Linda Åsvold, Porteføljeansvarlig, Egmont Kryssordredaksjonen
«Vi ønsket å lage en eksklusiv kryssordkopp som kun er mulig å vinne gjennom våre kryssordkonkurranser. Valget falt naturlig på Porsgrund da vi ønsket en kopp i god kvalitet. Responsen har vært utelukkende positiv!»
Birgitte Mandelid, Markedssjef Øyafestivalen
«Vi valgte selvfølgelig Porsgrund da vi etter gjentatte oppfordringer fra ansatte ville lage et Øya-krus og gi i julegave i fjor. Koppene ble veldig fine, og har blitt meget populære både internt og blant eksterne samarbeidspartnere.»
Ann-Kristin Eeg, Prosjektleder Sparebank 1 Oslo Akershus
«Til vårt nyoppussede hovedkontor hang vi opp lamper spesialtilpasset våre nye lokaler. Vi synes det var spennende å være med på utforming av produkter som ble spesialtilpasset lokalene våre. Tidligere har vi fått spesialdesignet vinglass som er benytt et som gaver til ansatte. Vi er godt fornøyde med samarbeidet»
Nils I. Hætta, Daglig leder Midnight Sun Marathon
«Vi har brukt produkter fra Hadeland Glassverk og Porsgrunds Porselænsfabrik til premiering i Midnight Sun Marathon, Halvmarathon og Mila. Tilbakemeldingene fra de heldige vinnerne har vært fantastiske, så vi er meget tilfreds med leveransen»
Helge Rustand, Konsernsjef HR Prosjekt | DBC | Prokonsult |Competancia
«Vi er strålende fornøyde med fatet som Hadeland Glassverk har produsert som gave til våre kunder ved åpning av ferdige byggeprosjekter»
Jan Arne Martinsen, Markedssjef, Sulland Auto, Tromsø
«Vi bruker krus som kundegave til de som kjøper ny eller brukt bil. Vi er veldig fornøyde, en hyggelig hilsen til alle våre gode kunder. Vi er hovedforhandler av VW, Audi og Skoda i Tromsø, og selger ca 1400 biler hvert år.»

Lukk
500 kr igjen til FRI FRAKT!
0 av 500